ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Состояние: Offline
Зарегистрирован: 21/09/2012
Баллы: 0
Programare

Buna ziua!as mai avea o intrebare:trebuie sa ma programez la Centrul Comun de Vize pentru a putea solicita o viza? Daca da, cum as putea face asta? Multumesc frumos.

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.